Notebook tamiri – Türkiye’nin En Deneyimli Notebook Servisi

Servisimize gelen cihazlarınıza öncelikle bize emanet olarak görmekteyiz. Bu sebeple Notebookunuz üzerinde yapacağımız her adımı bilgi ve tecrübemiz doğrultusunda müdahale etmekteyiz. Üzülerek belirtmek gerekir ki laptopunuz için en büyük problem bilinçsiz müdahale olmasıdır. Bu sebeple notebook tamirin’de uzman arkadaşlar olarak Ücretsiz Arıza Tespiti Yapmaktayız.

laptop tamiri

Notebook Tamiri

Notebook tamiri – Türkiye’nin En Deneyimli Notebook Servisi ;

Anet bilişim olarak köklü tecrübemiz dogrultasında Anakart işlemlerinin titizlikle işlem yapılması gerektiğini belirtmekteyiz. Bugune kadar siz müşteriler aleyhine yaşanan en büyük problem
notebokunuza bilinçsizce müdahale edilmesidir. Notebook Anakartınız onarım görerek kutarılma olasılığı %90 iken bilinçsizce yapılan müdahale anakartınızın bir taraftan kurtarılma olasılığını
düşürürken bir yandanda maliyeti artırmaktadır. Bu sebeple servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti yapmaktayız. Servismize getirdiüiniz  notebokunuzun anakartı onarıma mümkünse bu yol tercih edilmektedir. Aksi bir durumda Anakart değişimi yapılmaktadır.

laptop tamiri

Aşağıdaki  arıza türlerinin tümüne çözüm sunmaktayız.

 • CPU besleme arızası
 • Ram besleme arızası
 • Chipset besleme arızası
 • Bios sorunları
 • Io Entegre arızası
 • Usb ve Sata arızası
 • Ekran kartı arızası
 • CPU arızası
  Bilgisayarınızın bu cihaz çalışmaz,anakartın değişmesi gerekiyor dediği cihazınızı çöpe atmayın, daha önce müdahale görmemiş cihazlarda deneyimli kadromuzla başarı oranımız yüzde 90 dır.
  İleri seviyede Teknolojik Ekipmanlarla cihazlarınızı onarıyoruz  3 ay Garantili sıfır Chipset değişimi ile hizmet vermekteyiz. Isıtma işlemi uygulmadan onarım veya değişim sağlanır.

  El değmeden değişim yapan BGA rework cihazımız ile sizi anakart değişim masraflarından kurtarıyor ve uygun tamir ücretleri sunarak Notebook’unuzu tekarar çalışır hale getiriyoruz.

  • laptop tamiri

  Bilgisayarınızda usb girişleri çalışmıyor ise, zamanla cihazınızda donma problemi yada bunlara benzer herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız Laptopunuzun Chipsetin de sorun oluşmuş demektir.Tabiki bu kesin bir teşhis değildir, Ancak bu tarz belirtilerin %70-80 i chipset arızasından kaynaklanıyordur. Götürdüğünüz çoğu servislerden maalesef bu durum düzelmez, laptopunuz için anakart değişmesi gerekli yani yeni bir anakart alınması gerekiyor şeklinde bir cevap alabilirsiniz. Buda notebookun marka ve modeline göre değişen yüksek ücretli bir işlemdir. Sizi bu masraftan kurtarıyor daha makul fiyatlarda garanti dahilinde uzman teknik destek kadromuzla tüm sorunlarınızı gideriyoruz.

  laptop tamiri

  notebook tamiri , laptop tamiri, asus notebook tamiri , acer notebook tamiri , istanbul notebook tamiri, hp notebook tamiri , dell notebook tamiri, lenovo notebook tamiri, msi notebook tamiri , monster notebook tamiri, macbook tamiri