Servis Formu
1. Notebook’ların Servise Kabulü

Ürününüz teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak servis formu düzenlenir.

2. Kargo Gönderimi

Cihazınızı güzelce paket yaptıktan sonra Aras Kargo ile Anet Bilişim adına ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Aras kargo ile gönderilmeyen karşı ödemeli kargolar geri iade edilecektir.

3. Arıza Tespit

Notebooklar servisimize ulaştığında beyanınıza bağlı olarak incelemeleri yapılır ve teknik servisimizce yapılan detaylı incelemeler sonucu arıza tam olarak tespit edilir. Bu aşamada Müşteriye arıza ile ilgili bilgi verilir arıza giderilebiliyorsa bu işlemin ücreti müşteriye söylenerek onayı alınır. Onay alınırsa tamir süreci başlatılır. Onay alınamıyorsa ürün müşteriye teslim edilmek üzere ayrılır. Onay alınmayan cihazlarda geri gönderim kargo ücreti müşteriye aittir.

4. Tamir Aşaması

Müşteriden onay alınması üzerine ürün arızası giderilmek üzere servise alınır. Bu aşamada servis yoğunluğuna bağlı olmak şartıyla en fazla 15 gün olmak üzere ürünün arızası giderilir ve müşteriye ürününü teslim alması için bilgi verilir. Tamir edilemeyen ürünler içinde ürünün iadesi için müşteriye bilgi verilir.

5.Teslim ve İade

Servisimizden tamir edilerek çıkan notebooklar müşteriye teslim edilir. Servis ücreti teslim aşamasında alınır. Tamir edilemeyen ürünler müşteriye iade edilir. İade edilen ürünler için ücret talep edilmez. Teslim ve iade aşamasında müşterilerden kayıt formu istenir. İade edilen ürünlerde kargo müşteriye aittir.

Destek Hattı