Hakkımızda


Anet Bilişim Hakkımızda

Anet Bilişim , müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve  bilgi birikimini kullanarak; Pc & Notebook Tamir, Güvenlik (cctv) hizmetler , bina içi, kampüs ve geniş  alanlarda, elektronik iş, mobil erişim ve bina yönetim sistemlerinin  kullanımına yönelik altyapı hizmetleri veriyor.

Data center Sistemleri , Data-Telefon-Fiber Altyapı sistemleri, Yerel-Uzak Kablolu-Kablosuz Ağ Çözümleri, İnternet ve Telekomünikasyon Çözümleri alanlarında, her boyuttaki müşterilerine, proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, yüksek performanslı sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi ve tedariki konularında, entegre sistem projeleri sunar.

Bilgisayar Teknik Servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin it sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır.

Anet Bilişim’ın ürün gamında, Data Center Soğutma Çözümleri, Yapısal Kablolama ürünleri Fiber optik ürünler, reglet krone bağlantı elemanları, telekomünikasyon ürünleri, diğer haberleşme pasif ürünler, koaksiyal ürünler, telekom test ve ölçü aletleri, audio / video ürünler, otomasyon sistemleri veri iletişim ürünleri bulunuyor.

Anet Bilişim’ın iyi eğitimli uzman kadrosunun kurduğu yapısal kablolama ile şirketlerin alt yapı performansları artarak güvenilir bir hal kazanıyor. Böylece Ses, data ve video aktarımlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmıyor.

10 yıllık tecrübe

Anet Bilişim 10 yılı aşkın  sektöründe prefosyonel kadrosuyula binlerce cihaz onarımı yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir.

Mutlu Müşteriler

2-3 gün gibi hızlı bir onarım süresi, arızalı cep telefonunun yerine bırakılan ücretsiz yedek cep telefonu hizmetiyle daha fazla müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi : 09:00 - 19:00

Cumartesi : 09:00 - 19:00

Pazar : Kapalı


Çalışma Alanımız

Destek Hattı