Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelebilecek Sıkça Sorulan Sorulara olabildiğince cevap vermeye çalıştık.


Cihazınızı adresimize kargo yoluyla ulaştırabilir veya web sitemizde açıklamalı olarak verilen adresimize getirebiliriz.

Dizüstü bilgisayarın anakartlarına ve chiplerine gerekli ekipman olmadan müdahale edilirse anakartınız zarar görür. Bilgisayarlarınızı yeterli ekipmanı ve tecrübesi olmayan servislere teslim etmeyin. Chiplere ilkel yöntemlerle müdahale ettirmeyin. Notebook onarımı uzmanlık gerektirir, işinizi uzman ellere bırakın. Bilgisayarınızı kapınızdan alalım, anakart onarım işlemlerinizi firmamızın garanti kapsamında yapalım. Uyguladığımız çözüm ve onarımlar ile yıllardır garantisi olmayan notebookların garantisiyiz.

Piyasadaki notebookların ekranları, görüntü aktarımı ve aydınlatma teknolojileri bakımından, markaları ve modellerine göre farklılıklar gösterir. Çeşitli boyutlardaki lcd ekranlar aydınlatma teknolojisi olarak floresan, led veya slim led olarak birbirinden ayrılır. İhtiyacınız olan notebook ekranlarını marka bağımsız olarak “2.El” veya “0” olarak en kısa sürede size ulaştıralım, veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Darbe, sıvı temas vb. sebeplerden kaynaklanan klavye ve touchpad arızalarında, onarımı mümkün olan arızaları onarıyor, mümkün olmayanları ise tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak en kısa sürede size ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Çizilmiş, deforme olmuş veya kırılmış notebook kasalarının ön ve arka kapakları, ekran çerçeveleri ve kapak coverlarının, hemen hemen bütün marka ve modellerini tercihinize göre, “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Kırılan veya kullanılmaz hale gelen notebook menteşelerini tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Her marka ve model için data Kablosu, inverter, webcam parçalarını tercihinize göre “0” veya 2.El ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Aras Kargo firması ile çalışmaktayız.  ANLAŞMA KODUMUZ: 1436338011427

Onarım gerçekleşmediği taktirde hiç bir şekilde ödeme işlemi yapmıyorsunuz. DİPNOT: TEK TARAFLI KARGO UCRETİ ALICIYA AİTTİR


Destek Hattı