Bahçelievler Notebook Tamiri

Bahçelievler Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Bahçelievler Notebook Servisi, Bahçelievler Notebook Tamiri

Ücretsiz Arıza Tespit ve Güvenilir Hizmet İle Her Marka Notebook, Laptop, Netbook, Tablet Bilgisayar, Masaüstü, All-İn-One Tamirini Yapmaktayız.

16 yılı aşkın süredir faaliyetlerini ve başarılarını sürdüren firmamız Anet Bilişim Marka Bağımsız olarak Her Marka ve Modele Servis Sağlamaktadır.

Laptop Tamir ve servis alanında tüm yenilikleri takip etmektedir. Çözüm sağlanan tüm aşamaları sizlere ulaştırmaktadır. Laptop tamirlerinde uzman ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir. Tamir esnasında kullanılan yedek parçalarımız orijinal ürünlerdir. Servisimizde yapılan tüm hizmetler Garantilidir.

Bahçelievler Notebook Hdd Tamiri , Bahçelievler Notebook Menteşe Tamiri , Bahçelievler Notebook Cover Tamiri , Bahçelievler Notebook Çerçeve Tamiri, Bahçelievler Notebook Kasa Tamiri, Bahçelievler Notebook Klavye Tamiri ve Değişimi, Notebook Panel Tamiri , Bahçelievler Notebook Ekran Tamiri ve Değişimi, Bahçelievler Notebook Soket Tamiri , Notebook Besleme Tamiri , Notebook Fan Tamiri , Bahçelievler Notebook Chipset Değişimi, Bahçelievler Notebook Ekran Kartı Tamiri , Notebook Ene Entegre Tamiri , Notebook Eprom Entegre Tamiri , Bahçelievler Notebook Anakart Tamiri , Notebook Usb Tamiri , Notebook Bios Güncelleme ve Yenileme , Bahçelievler Notebook Wireless Kart Tamiri , Bahçelievler Notebook Hoparlör Tamiri , Notebook Ses Kartı Tamiri , Bahçelievler Notebook TouchPad Tamiri , Notebook Optik Sürücü – Bluray Tamiri , Kuzey-Güney Köprü Tamiri ,Bahçelievler Notebook Ram Değişimi

Bahçelievler Güvenlik Sistemleri Kurulum Montaj ve Tamiri , Ps3-Ps4 , Wii , Xbox , Yazıcı Tamiri , Fax Tamiri , Fotokopi Tamiri , Sarf Malzeme , Oem Ürünler , Lcd-Led Tv Tamiri , Dvd – Bluray Tamiri ,  Projeksiyon Tamiri , Ofis ve Büro Makineleri Tamiri , Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu , Yazarkasa ve Verifone Pos Makinesi Satışını ve Servisini Yapmaktadır.

Bahçelievler Asus, Bahçelievler Dell, Bahçelievler Toshiba, Bahçelievler Lenovo, Bahçelievler Casper, Bahçelievler Exper, Bahçelievler Samsung, Bahçelievler Sony, Bahçelievler Hp, Bahçelievler Acer, Bahçelievler PackardBell, Bahçelievler Monster, Bahçelievler Datron, Bahçelievler AlienWare, Bahçelievler eMechines, Bahçelievler Vaio, Bahçelievler Lg, Bahçelievler MSI, Bahçelievler Fujitsu-Siemens, Bahçelievler IBM, Bahçelievler Compaq, Bahçelievler BenQ, Bahçelievler Crea, Bahçelievler Vestel, Bahçelievler Beko, Bahçelievler Arçelik, Bahçelievler Nec, Bahçelievler Gateway,  Aidata, Bahçelievler Sharp, Bahçelievler Keysmart, Bahçelievler Gbox, Bahçelievler Apc

 

Bahçelievler Notebook Tamiri

Notebook Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde Notebook tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Notebooklarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması yada Notebookların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda Notebooklarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa Notebook altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir.

Laptop Anakart Tamiri

Notebook Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Notebook Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları)

Anet Bilişim olarak Notebooklarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor ya da yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

NOTEBOOK TAMİRİ VE BAKIM

Notebook arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Notebooklarda elektronik aksam arızalarında genelde Notebook anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle Notebooklarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir. Bu tarz arızalarda Notebook profesyonel Notebook tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Notebooklarda ki bu aşırı ısınmayı önlemenin yolları:

Notebook kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak

Notebook altına mutlaka Notebook altı soğutucu kullanınız.

Notebook ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Bahçelievler Notebook Servisi

Bu yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir