Xiaomi laptop Tamiri

Xiaomi laptop Tamiri

Xiaomi Notebook Tamiri, Xiaomi laptop Tamiri, Xiaomi anakart Tamiri, xiaomi ekran değişimi, xiaomi batarya, xiaomi klavye tamiri

 

İLETİŞİM HATTI: 0544 657 3992

Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, Notebook ve Macbook Tamir Merkezi

laptop tamiri

 

Siz de kaliteli hizmet, güvenli ve uygun fiyat avantajları ile dolu bir hizmet almanın keyfini yaşamak istiyorsanız, şu an doğru yerdesiniz! Çünkü Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri’ndesiniz.

 

UYGUN FİYATLI KARGO GÖNDERİMLERİ İÇİN (Standart kutu ile 5-15tl)

Adres: Aras kargo ile tarafımıza Ücretsiz gönderim yapınız. ( Tek taraflı kargo tarafımıza aittir.)

Aras Kargo anlaşma kodu: 1436338011427
Alıcı: Anet Bilişim

 

Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri, notebook kullanımının hemen hemen her eve yansıdığı, her bireyin, bir hatta birden fazla sayıda notebook ya da bir başka adı ile laptop kullandığı varsayıldığı şu günlerde, siz değerli müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en ideal fiyat avantajları ile bu cihazlarınızın onarımını ve bakımını yapmayı garanti eder.

laptop tamiri

Notebook’unuz İle Yaşadığınız Sorunlar:

Ekran kartı problemleri, anakart ile ilgili hata problemleri, ısınma sorunları ve buna benzer diğer problemler olabilir. Notebook’ların günümüzde önem olarak kapladığı yer düşünüldüğü ve bu tip sorunlar çıkardığı düşünülürse, bireyler ya da kurumlar notebook sorunlarını asla erteleyemezler.

İşte tam da bu noktada Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri devreye hızlıca girerek, notebook sorunlarınızı anında, güvenilir ve düşük maliyet ile çözer, sizlere de işinize sorun yaşamadan keyif ile devam etmek kalır.

laptop tamiri

laptop ekran değişimi

 

Notebook’unuz ile ilgili yaşadığınız sorunları son derece uygun fiyatlar ve Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri güvencesi ile çözüyor, siz değerli müşterilerimize garantili, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.

Bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin istek, öneri ve şikâyetlerini de son derece detaylı bir biçimde inceliyor, hizmet kalitemizin gelişmesi için bu öneri ve şikâyetlerden yararlanıyoruz.

Siz de kaliteli hizmet, güvenli alış veriş ve uygun fiyat avantajları ile dolu Anet Bilişim Teknik Servis Hizmetleri ile çalışmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, şu an doğru yerdesiniz!

laptop tamiri

Xiaomi Notebook Tamiri, Orjinal Parça ve Servis Garantisi Avantajları İle Kaliteli İşçilik, Yıllardan Gelen Deneyim Anet BilişimTeknik Servis Hizmeti. Xiaomi Cihazlarınızda Yaşadığınız Problemler İçin Servisimize Başvurabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Güvencesi İle Notebook Tamiri

Anet Bilişimnotebook servisi olarak Xiaomi notebooklarada garanti haricinde servis hizmeti vermekteyiz.Xiaomi notebooklar genel olarak çok arıza yapmayan sağlamlığıyla bilinen ürünlerdir.Xiaomi marka notebook larda arızaların çoğunluğuda bakım yapılmaması nedeniyle soğutma devresinin düzgün çalışmaması nedeniyle oluşan aşırı ısı nedeniyledir. Xiaomi notebook servisinde yaptıracağınız basit bir bakım işlemi sizi oldukça yüksek onarım maliyetlerinden kurtaracağı gibi bir de notebooksuz kalmamanızı sağlayacaktır.

Anet Bilişimözel Xiaomi notebook servisi olarak Xiaomi notebook larda en çok karşılaştığımız sorunlar ve çözümlerimiz.

Sorun: Xiaomi ekranın da görüntünün gidip gelmesi görüntünün bozulması
Çözüm: Xiaomi notebooklarda bu sorun genellikle lcd kablo kırılması veya bozulması sonucunda oluşur.Firmamızda 1-2 iş günü içerisinde yeni ekran data kablosu değişimi ile sorun çözülebilmektedir.

Sorun: Xiaomi notebook hiç çalışmaması
Çözüm: Xiaomi notebook unuzun hiç çalışmamasının sebebi Xiaomi notebook adaptörünüzün arızalı olması veya Xiaomi notebook un anakart arızası olabailir.
Adaptörünüz arızalı ise orjinal Xiaomi marka adaptör satın alarak sorununuzu çözebilirsiniz.Anakart arızaları 2 ila 10 iş günü arasında onarılabilir.

Sorun: Notebook a sıvı dökülmesi
Çözüm: Xiaomi notebook a sıvı döküldüğü anda cihazın adaptörünün ve pilinin çıkarılması hayati önem taşımaktadır.Sıvı ile temas eden Xiaomi notebook anakartının elektrik ile bağlantısı zamanında kesilmişse dökülen sıvı herhangi bir parçanın bozulması durumu görülmez.

Sadece anakart üzerinde oksitlenme olur ve bunada çok kısa sürede müdahale edilirse cihaz çalışır hale getirilir.Sıvı ile temas eden Xiaomi notebooklarda klavye büyük bir ihtimalle arızalanır ve değiştirilmesi gerekir.Anakart üzerindeki oksitlenmiş parçalar yerinden sökülüp temizlenir ve söküldüğü yüzeyde temizlenir se genellikle değişim gerekmeden anakart çalıştırılabilir

Anet Bilişimnotebook servisimize gelen ürünleriniz, ücretsiz arıza tespiti sonrasında onayınız doğrultusunda işleme alınır. İşlem süresi minimum 1 maksimum 10 iş günüdür. Yedek parça gereken durumlarda ihtiyaç süresi sizin ile paylaşılır ve onay alınır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun cihazınızı en yakın Aras kargo şubesine Anet Bilişim karşı ödemeli olarak teslim edin.Ürün bize ulaştıktan sonra size onarım süresi ve fiyat verelim fiyatı kabul etmezseniz veya biz ürünü onaramazsak hiç bir ücret almadan cihazı tekrar mng kargo ile size yollayalım. Geliş ücreti bize ait dönüş kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır.

Bu yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir